Archiwum wiadomości

Artykuły

 • Przemoc w rodzinie – konteksty prawne, społeczne i profilaktyczne

  Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Przemoc w rodzinie - konteksty prawne, społeczne i profilaktyczne" pod Honorowym Patronatem Zespołu Pedagogiki Resocjalizacyjnej przy Komitecie Nauk Pedagogicznych PAN, Prezydenta Miasta Słupska Roberta Biedronia, Prezesa Sądu Okręgowego w Słupsku SSO Dariusza Ziniewicza, Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku prof. dra hab. Romana Drozda dnia 26.11.2015r.

  Czytajwięcejo:
 • Kurator Okręgowy

  Decyzją Prezesa Sądu Okręgowego w Słupsku z dnia 25 września 2015 r. Pan Krzysztof Gierszyński powołany został na funkcję Kuratora Okręgowego, na sześcioletnią kadencję od dnia 1 października 2015 r. Uroczystość wręczenia aktu powołania odbyła się 29 września 2015 r. w siedzibie Sądu Okręgowego.

 • Zastępca Kuratora Okręgowego

  Z dniem 15 października 2015 roku powołano do pełnienia funkcji Zastępcy Kuratora Okręgowego w Słupsku Panią Iwonę Urbanowicz.

 • Terenowa Rada do Spraw Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym

  W dniu 28 września 2015 roku odbyło się drugie posiedzenie członków Terenowej Rady do Spraw Społecznej Readaptacji i Pomocy Skazanym dla Okręgu Słupskiego, podczas którego przyjęto  program działania Terenowej Rady na lata 2015-2019, przedyskutowano sprawy organizacyjne i programowe.

 • Międzynarodowy Dzień Mediacji

  Informacja Koordynatora ds. Mediacji w Sądzie Okręgowym w Słupsku dotycząca Międzynarodowego Dnia Mediacji przypadającego na 15 października 2015 roku oraz zaplanowanego Tygodnia Mediacji w dniach 12 - 17 października 2015 roku.

  Czytajwięcejo:
 • Broszura "Upadłość konsumencka - poradnik"

  Zachęcamy do zapoznania się z bezpłatną broszurą „Upadłość konsumencka - poradnik", która została przygotowana przez Członków Zespołu Ministra Sprawiedliwości ds. nowelizacji Prawa upadłościowego i naprawczego. Ma ona charakter informacyjny. Jej celem jest zapoznanie konsumentów z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi tzw. upadłości konsumenckiej.

  Czytajwięcejo:
 • Zarządzenie Prezesa i Dyrektora Sądu Okręgowego w Słupsku w sprawie dni wolnych od pracy.

  Zarządzenie A-0001-184/14 Prezesa i Dyrektora Sądu Okręgowego w Słupsku z dnia 11 grudnia 2014 r. w sprawie ustalenia dni 14 sierpnia 2015 r. i 24 grudnia 2015 r. dniami wolnymi od pracy.

  Czytajwięcejo:
 • II Kongres Nauk Sądowych

  Komitet Organizacyjny Kongresu informuje, iż trwają prace przygotowujące II Kongres Nauk Sądowych. Planujemy, że Kongres odbędzie się w dniu 20 czerwca 2015 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie.

  Czytajwięcejo:
 • IX Igrzyska Ośrodków Kuratorskich w Słupsku

  Olimpiada

  W dniu 13 czerwca 2015 r. odbyły się IX Igrzyska Ośrodków Kuratorskich pod honorowym patronatem Pana Dariusza Ziniewicza Prezesa Sądu Okręgowego w Słupsku.

  Czytajwięcejo:

Rejestr zmian dla: Archiwum wiadomości

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Okręgowy w Słupsku
Podpisał:
Prezes Sądu Okręgowego w Słupsku
Opublikował:
Janusz Bugiel
Dokument z dnia:
2011-01-03
Publikacja w dniu:
2011-01-03
Opis zmiany:
b/d